Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
СОК СОК
Главное меню
Главная
Новости
СОК онлайн
Рубрики
О журнале
Медиаплан
Реклама
Реклама на сайте
Выставки
Семинары
Контакты
Поиск
Форум
Библиотека
Фотогалерея
Рубрики
Сантехника
Отопление
Кондиционирование
Вентиляция
Энергосбережение
Нормативная База
Объекты
Рекомендуем
Кондиционеры, вентиляция, тепловые насосы.
Top100+ :: Teplo.com
c-o-k.ru
Кондиционеры Daikin
Aqua-Term 2013
Системы воздушного отопления
Тепловые насосы, Телпый пол и Воздушные фильтры

За три роки у Києві відремонтують і модернізують каналізаційне господарство Версия для печати Отправить на e-mail
31.08.2007

Київрада затвердила Програму ремонту, реконструкції та розвитку каналізаційного господарства Києва до 2010 року, яка реалізовуватиметься за рахунок фінансів АК «Київводоканал», інвестицій, банківських кредитів, бюджетних коштів та інших незаборонених законодавством джерел. За три роки, згідно з дорученням столичного мера Леоніда Черновецького, заплановано відновити дієздатність ділянок каналізаційних мереж і споруд, що перебувають нині в аварійному стані, а також забезпечити надійність цієї системи. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

За інформацією першого заступника голови КМДА Дениса Басса, реалізація цієї програми дасть змогу додатково ввести 11 млн.кв.м. житлової площі до 2010 року та 26 млн.кв.м. – до 2020-го. Буде створено 1650 додаткових робочих місць, збільшено ефективність роботи каналізаційної мережі. При будівництві її нових споруд фахівці впроваджуватимуть прогресивні технології і сучасні матеріали. Як наголосив Денис Басс, це поліпшить благоустрій житлового фонду та підвищить якість очищення стоків на очисних спорудах.

Зокрема, задумано завершити будівництво першої черги Південно-Західного колектора від Голосіївської площі до насосної станції Микільська Борщагівка №2; терміново реконструювати морально застарілі та фізично зношені колектори та самопливні мережі, побудовані ще наприкінці XIX століття; модернізувати очисні споруди першої черги зведення Бортницької станції аерації. До речі, поруч з нею зарезервовано місце для облаштування комплексу споруд доочистки стічних вод потужністю 1800 тис.куб.м на добу.

Як відомо, нині господарчо-побутова каналізація столиці, що обслуговує житлову забудову, навчальні та медичні заклади, дитсадки, перебуває в комунальній власності киян. До неї також належить 30 каналізаційних насосних станцій різної потужності. Ця система майже на 85% відпрацювала свій нормативний строк служби. На окремих ділянках корозія значно пошкодила несучі конструкції. Причому ця проблема характерна для всіх міст колишнього СРСР, оскільки є відображенням тодішньої технічної політики. Тому впровадження новітніх матеріалів та більш надійних рішень при відновленні каналізаційних споруд є, за словами Дениса Басса, одним із найважливіших завдань, що стоять перед проектними, будівельними та експлуатаційними організаціями. Доцільно повністю реконструювати будівельну частину насосних станцій, замінити технологічне і силове обладнання та устаткування.

Як зауважив перший заступник, ремонтно-відновлювальні роботи чи реконструкцію конкретних об’єктів виконуватимуть після проведення технічного обстеження та розробки проектно-кошторисної документації. На реалізацію програми передбачено загальну суму в розмірі понад 5 млрд.922 млн.грн.

www.kmv.gov.ua

 
< Пред.   След. >

Будем благодарны, если воспользуетесь одной из этих кнопок: