Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
СОК СОК
Главное меню
Главная
Новости
СОК онлайн
Рубрики
О журнале
Медиаплан
Реклама
Реклама на сайте
Выставки
Семинары
Контакты
Поиск
Форум
Библиотека
Фотогалерея
Рубрики
Сантехника
Отопление
Кондиционирование
Вентиляция
Энергосбережение
Нормативная База
Объекты
Рекомендуем
Кондиционеры, вентиляция, тепловые насосы.
Кондиционеры Daikin
c-o-k.ru
Тепловые насосы, Телпый пол и Воздушные фильтры
Aqua-Term 2013
Top100+ :: Teplo.com
Системы воздушного отопления

Запитуєте-відповідаємо. Чому не скрізь включили опалення? Версия для печати Отправить на e-mail
18.10.2006
Велику кількість телефонних дзвінків до Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України цими днями спричинило повідомлення у ЗМІ про те, що «подача тепла в будівлі та житлові будинки підприємств, установ і організацій здійснюватиметься за заявками їх керівників». В першу чергу звучить питання: «Хто попереджав, що потрібні такі заявки?»

На прохання прес-служби Мінбуду ситуацію коментує начальник управління експлуатації житлового фонду Мінбуду Володимир Кірюшин:
По-перше, слід відразу ж зазначити, що підключення систем теплопостачання відбувається, як і завжди, за установленою схемою: спочатку в пологових будинках, дитячих дошкільних та загальноосвітніх закладах, лікарнях. Далі підключення об’єктів до мереж теплопостачання йде за графіками, що встановлюються органами місцевого самоврядування. Зрозуміло, що всі будівлі одночасно не можуть бути підключеними, адже це не можливо навіть фізично.

Що ж стосується повідомлення у ЗМІ, яке викликало масу запитань. Зокрема, чомусь певне непорозуміння викликала фраза: «подача тепла в будівлі та житлові будинки підприємств, установ і організацій здійснюватиметься за заявками їх керівників». Тут також все логічно, інша справа, що вірніше було б сказати: «Подача тепла буде здійснюватися відповідно до паспортів готовності». Адже кожен власник житлового фонду повинен був провести підготовку до опалювального сезону і підписати акт про готовність до опалювального сезону, тобто, мати так званий паспорт готовності. Але вся проблема в тому, що до початку опалювального сезону не всі власники житлового фонду мали такі паспорти, а пускати тепло у будівлі, де неперевірена система опалення, зрозуміло ж, небезпечно.

Також, відповідаючи на численні дзвінки і звернення, що надходять до Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України, ми інформуємо, що рішення про початок опалювального сезону приймають органи місцевого самоврядування. Зокрема, що стосується Києва, то відповідне розпорядження підписав 12 жовтня виконувач обов’язків Київського міського голови Анатолій Голубченко. Відповідно до цього розпорядження, опалювальний сезон у столиці розпочався 16 жовтня Отже, починаючи з цього дня, відповідно до установленого графіку, і з урахуванням паспортів готовності, розпочалося підключення до мереж теплопостачання. Така ж схема і в кожному окремо взятому населеному пункті.

http://minbud.gov.ua
 
< Пред.   След. >

Будем благодарны, если воспользуетесь одной из этих кнопок: